همکاری یا کارآموزی با شرکت امیر الکترونیک آراد

شرکت ما 15 سال تجربه داره . (آخرین تاریخ ویرایش متن : اسفند 85) امیر الکترونیک آراد فقط یه فروشگاه اینترنتی نیست بلکه از همون ابتدا گام هایی فراتر از فروشِ صرف قطعات گذاشته و یک R&D قوی داره . موسسین اون به شدت به مسائل فنی و استاندارد های کسب و کار ، طراحی و تولید حساس هستند و در سطح اجرا از همه کارکنان انتظار رعایت دقت بالایی دارند . ما اینجا دور هم جمع نشدیم که فقط برای گرفتن پول از مردم و مشتری هامون صبح رو شب کنیم و به خونه هامون برگردیم ، ما دوست داریم تیمی پر ستاره داشته باشیم که برای ارتقاء سطح اقتصاد کشور و استانداردهای ارتباط با مشتری محصولات با کیفیتی رو روانه بازار کنیم . از نظر ما تخصصِ تنها ، کفایت نمیاره و کسی رو به ستاره یه تیم تبدیل نمی کنه بلکه در کنار تخصص ، تعهد و مسئولیت پذیری برای دستیابی به یک هدف متعالی ، اصلی جدا نشدنی از یک ستاره واقعیه . ما به تخصص شما در کنار مسئولیت پذیریتون نیاز داریم تا بتونید به تیم ما بپیوندید و اثر ماندگاری رو در این دنیا از خودمون به یادگار بگذاریم .

اعتقاد داریم هر یک از ما در این دنیا ماموریتی داریم و برای اجرای اون با تیم شدن می تونیم دنیای بهتری رو برای مردممون بسازیم ، پس اگه دوست داری تو این راه همراه ما باشی .

پذیرش کارآموز برق الکترونیک در امیرالکترونیک آراد

مرکز آموزش امیرالکترونیک آراد با هدف ایجاد شرایط مناسب برای دانشجویان برق و الکترونیک جهت سپری نمودن دوره کارآموزی به شکل مفید و با هدف کسب مهارت در دوره های مورد نیاز صنعت و بازار کار، 4 سبک متفاوت به شرح زیر ارائه داده است که علاقه مندان میتوانند در صورت تمایل یکی از آنها را انتخاب کنند.

طرح کار و یادگیری

طرح کار و یادگیری

جذب کارآموز بدون هیچ گونه مهارت و توانمندی

در این سبک دانشجویانی پذیرش می شوند که هیچ گونه مهارت فنی در زمینه برق و الکترونیک ندارند و در حقیقت از توانمندی لازم جهت انجام پروژه و فعالیت در واحدهای فنی برخوردار نیستند . کارآموزان در این سبک می توانند در یکی از دوره های آموزشی امیر الکترونیک آراد به صورت رایگان ثبت نام کنند و بدین وسیله یک مهارت مورد نیاز بازارکار را کسب نمایند و به ازای آن، ساعات کارآموزی خود را صرف امور مختلف واحدهای اجرایی مرکز از قبیل فعالیت های تحقیقاتی ، تبلیغاتی ، اداری، تولید محتوا ، اجرایی و… نمایند. بازه اجرای این سبک حداکثر 3 ماه (به مدت 2 الی 3 روز زمان گذاری در هفته) می باشد .

طرح کار و مهارت

طرح کار و مهارت

جذب کارآموز با هدف ورود به بازار کار

دانشجویان و فارغ التحصیلان مشتاق برای ورود به بازارکار با انتخاب این سبک می توانند مهارت های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری جهت ورود به بازارکار را به شکل کاملا عملی و تجربی کسب نمایند . بازه زمانی اجرای این طرح 9 ماه (به صورت نیمه وقت) می باشد و کارآموز بعد از عقد قرارداد در واحد تولید مجموعه امیر الکترونیک آراد پذیرش خواهد شد و به مونتاژ، طراحی و تولید انواع محصولات و بردهای الکترونیکی می پردازد.همچنین مهارت های مختلفی از جمله برنامه نویسی ، طراحی بردهای مدارچاپی ، پیاده سازی مدارهای میکروکنترلری در این سبک برای کارآموز ایجاد خواهد شد

طرح کار و دانش

طرح کار و دانش

جذب کارآموز در دوره های آموزشی

این طرح به دانشجویانی پیشنهاد می شود که زمان کافی و مناسب جهت گذراندن دوره کارآموزی به صورت کامل را ندارند. در این طرح کارآموز در 2 دوره آموزشی به انتخاب خود شرکت می نماید و ضمن یادگیری دو مهارت مورد نیاز بازارکار با انجام پروژه و تمرین های مختلف در طول دوره به صورت کاملا عملی و فنی با مهارت مورد نظر آشنا می شود . لازم به ذکر است در این سبک میزان حضور در مرکز فقط به اندازه مدت زمان دوره های آموزشی می باشد و مابقی زمان کارآموزی به انجام پروژه اختصاص می یابد . هزینه مربوط به دوره های آموزشی مطابق با دوره های عادی مرکز محاسبه می گردد.

طرح کار و تجربه

طرح کار و تجربه

جذب کارآموز دارای مهارت و توانمندی فنی

در این طرح کارآموز تحت نظارت کارشناسان فنی شرکت امیر الکترونیک آراد فعالیت می کند و با انجام پروژه های مختلف ضمن کسب تجربه جدید، مهارت های قبلی خود را تقویت می نماید. بازه زمانی اجرای این طرح 6 ماه (به صورت نیمه وقت) می باشد . این طرح به دانشجویانی پیشنهاد می شود که دارای مهارت های فنی به میزان مطلوب هستند و توانایی انجام پروژه های مختلف در زمینه الکترونیک از قبیل طراحی مدار چاپی PCB ، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی میکروکنترلرهای ARM ، AVR و … را دارا می باشند و با انجام پروژه های فنی فرصت کسب تجربه بیشتر را بدست می آورند.